Kontakta oss

Du kontaktar oss enklast via nedanstående telefon, adress eller e-post.
Telefon: 031-12 75 70
E-post: info@memab.com

Adress: Neongatan 8, 431 53 Mölndal
OBS! Besök  kan vi bara ta emot efter tidsbokning eftersom vi ofta är ute hos er kunder där vårt arbeta till stor del sker.

Lejla Gibanica

Energiingenjör
Beräkningar, offerter
Projektledning energieffektivisering.

0733-39 45 46
lejla@memab.com

Kristian Pesonen

Certifierad energiexpert
Energibalansberäkningar, energideklarationer.
Täthetsprovning, radonmätningar.

0761-27 98 90
kristian@memab.com

Elin Torstensson

Energiingenjör
Koordinator, offerter, beräkningar.

031-12 75 70, 0703-27 71 72
elin@memab.com

Mattias Jonsson

Energispecialist
Beräkningar, offerter
Projektledning energieffektivisering.

0703-42 71 72
mattias@memab.com

Alexander Johansson

Energiingenjör
Energispecialist byggnader
Projektledning, konsultarbete, beräkningar.

0706-94 14 24
alexander@memab.com

Håkan Alnebratt

VD
Certifierad energiexpert
Certifierad energikartläggare
Energikartläggningar stora koncerner.
Energideklarationer fastigheter.

0706-12 71 72
hakan@memab.com

Torkel Rosenberg

Certifierad energiexpert
Certifierad energikartläggare

0706-22 22 03
torkel@memab.com

Göran Löthgren

Senior energiexpert

0705-55 07 10
goran@memab.com