Kontakta oss

Du kontaktar oss enklast via nedanstående telefon, adress eller e-post.
Telefon: 031-12 75 70
E-post: info@memab.com

Adress: Aminogatan 34, 431 53 Mölndal

OBS! – Vi kan bara ta emot bokade besök då vi oftast är ute hos våra kunder.

Lejla Gibanica

Energiingenjör
Beräkningar, offerter
Projektledning energieffektivisering.

0733-39 45 46
lejla@memab.com

Kristian Pesonen

Certifierad energiexpert
Energibalansberäkningar, energideklarationer.
Täthetsprovning, radonmätningar.

0761-27 98 90
kristian@memab.com

Elin Torstensson

Energispecialist
Koordinator, offerter, beräkningar.

031-12 75 70, 0703-27 71 72
elin@memab.com

Mattias Jonsson

Energispecialist
Beräkningar, offerter
Projektledning energieffektivisering.

0703-42 71 72
mattias@memab.com

Alexander Johansson

Energiingenjör
Energispecialist byggnader
Projektledning, konsultarbete, beräkningar.

0706-94 14 24
alexander@memab.com

Adrian Lopez Pochat

Energispecialist
Beräkningar, energibalans, energieffektivisering, offerter, projektledning.

0739-12 76 75
adrian@memab.com

Christian Edgren

Försäljning/Marknad

0730-32 11 30
christian@memab.com

Manne Frii

Certifierad energiexpert
Energideklarationer
Täthetsprovningar
Beräkningar, analys, dimensionering.

0706-33 66 22
manne@memab.com

Håkan Alnebratt

VD
Certifierad energiexpert
Certifierad energikartläggare
Energikartläggningar stora koncerner.
Energideklarationer fastigheter.

0706-12 71 72
hakan@memab.com

Torkel Rosenberg

Certifierad energiexpert
Certifierad energikartläggare

0706-22 22 03
torkel@memab.com

Göran Löthgren

Senior energiexpert

0705-55 07 10
goran@memab.com