Kontakta oss

Du kontaktar oss enklast via nedanstående telefon, adress eller e-post.
Telefon: 031-12 75 70
E-post: info@memab.com

Adress: Neongatan 8, 431 53 Mölndal
OBS! Besök  kan vi bara ta emot efter tidsbokning eftersom vi ofta är ute hos er kunder där vårt arbeta till stor del sker.

Lejla Gibanica

Energiingenjör
Beräkningar, offerter
Projektledning energieffektivisering.

0733-39 45 46
lejla@memab.com

Kristian Pesonen

Certifierad energiexpert
Energibalansberäkningar, energideklarationer.
Täthetsprovning, radonmätningar.

0761-27 98 90
kristian@memab.com

Elin Torstensson

Energispecialist byggnader
Koordinator, offerter, beräkningar.

031-12 75 70, 0703-27 71 72
elin@memab.com

Alexander Johansson

Energiingenjör
Energispecialist byggnader
Projektledning, solceller, IMD
och Energiuppföljningssystem.

0706-94 14 24
alexander@memab.com

Håkan Alnebratt

VD, Certifierad energiexpert
Certifierad energikartläggare

0706-12 71 72
hakan@memab.com

Torkel Rosenberg

Certifierad energiexpert
Certifierad energikartläggare

0706-22 22 03
torkel@memab.com

Göran Löthgren

Senior energiexpert

0705-55 07 10
goran@memab.com

Mattias Jonsson

Energispecialist byggnader
Koordinator, offerter, beräkningar.

031-12 75 70
mattias@memab.com